Zápis do 1. tříd a talentové zkoušky
do ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary

1. a 2. dubna 2019 v 15,00 hodin

Talentové zkoušky v obou budovách - Šmeralova 15 a 40, zápis v budově Šmeralova 40

Vážení rodiče,
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15, Karlovy Vary (Rybáře) otevírá v září 2019 další 1. třídy s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a taneční výchovy. I v příštím školním roce tedy dáváme šanci budoucím prvňáčkům, u nichž se projevuje hudební, výtvarný nebo taneční talent, aby povinnou školní docházku absolvovali ve třídě s rozšířenou výukou estetické výchovy, v kolektivu stejně zaměřených dětí, pod vedením zkušených pedagogů. Ve třídách probíhá vyučování všech předmětů podle školního vzdělávacího programu, rozšířeným výukám jsou v rámci učebního plánu věnovány 2 - 3 hodiny týdně. Hodiny hudební, výtvarné a taneční výchovy jsou vedeny odbornými učiteli. Vedle této rozšířené výuky během dopoledního vyučování žáci navštěvují v odpoledních hodinách hudební, výtvarný či taneční obor ZUŠ nebo docházejí do soukromé školy příslušného oboru.

Podmínky přijetí:

 1. Dostavit se s rodiči k zápisu do 1. tříd, který se koná stejně jako talentové zkoušky ve dnech 1. a 2. dubna 2019 od 15,00 do 18,00 hodin, v budově I. stupně Šmeralova 40 (budova s podloubím).
  Rodiče vyplní žádost o přijetí. Na žádosti o přijetí by měl být podpis obou rodičů, proto doporučujeme žádost předem stáhnout zde (níže) a přinést k zápisu s podpisy obou rodičů.

  Žádost o přijetí
  získáte ZDE, v kanceláři ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, případně i v mateřských školách v Karlových Varech.


  Zápisový list vyplníte až při zápisu.

 2. V případě zájmu o rozšířenou výuku - úspěšné absolvování talentové zkoušky, která proběhne 1. a 2. dubna 2019 v 15,00 hodin v ZŠ a ZUŠ K. Vary, v budově: Šmeralova 40 - tanečníci a hudebníci, Šmeralova 15 – výtvarníci

  Přihlášku k talentové zkoušce vyplníte až u talentové zkoušky.

K talentové zkoušce si žáci přinesou nebo připraví:

výtvarníci - všichni začínají společně v 15,00! - přezůvky, prac. oděv, mohou přinést vlastní výtvarné práce
hudebníci - přezůvky, hudební nástroj (pokud hrají), zazpívají dvě písně
tanečníci - cvičky, sportovní oděv

Výsledek talentové zkoušky a přijímacího řízení bude zveřejněn v elektronické podobě na stránkách školy a v
tištěné podobě na nástěnce školy.

Zápis je určen i pro budoucí prvňáčky do tříd bez estetického zaměření

Zápis je povinný i pro děti, které se zúčastní talentových zkoušek!

Informace na tel. č. ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary - 353 447 037 - Mgr. J. Zeman, 353 447 048 - kancelář 1. stupně ZŠ, 353 447 023 - Mgr. E. Havlenová, 353 447 021 - kancelář školy nebo zde na webu www.zsazus.cz


Mgr. Břetislav Svoboda,
ředitel školy

 


Chtěli bychom pozvat předškolní děti z mateřských škol na návštěvu naší školy. Mohou se podívat do 1. a 2. tříd na to, jak se žáci učí, a vyzkoušet si, jaké je to být školákem. Navštívit nás mohou se svými vyučujícími během měsíce března. Přesné termíny návštěv si paní učitelky mohou domluvit s Mgr. Jiřím Zemanem na telefonních číslech 353447037 nebo 775852055.

 

 

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

přímý odkaz zde

mobilní aplikace Bakaláři


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

Ocenění SCIO 2019 za výborné výsledky

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com