Dne 22.03.2018 se v MěKS Horní Slavkov již tradičně konala krajská přehlídka dětských skupin scénického tance. V letošním roce se divákům a tříčlenné porotě (Mgr. Zora Breczková, ZUŠ Klášterec nad Ohří; Robert Mára, Západočeské divadlo Cheb; Kateřina Stupecká, choreograf a taneční pedagog, Praha) představilo 25 choreografií (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, ZUŠ Chodov, ZUŠ Horní Slavkov a Loket, ZUŠ Ostrov, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary a ZUŠ Františkovy Lázně).

youtube tanec 3 2018

Do celostátního kola, které se bude konat od 18. - 20. 5. 18 v Kutné Hoře, byly nominovány choreografie s názvem TY, ty, Ty (ZŠ a ZUŠ K. Vary) a Červánková (ZUŠ Ostrov).

Nominace: TY, ty, Ty - Petra Blau a tanečnice, ZŚ a ZUŠ Karlovy Vary (fotografie k dispozici ve FOTOGALERII)
Ocenění - za celkovou kompozici a interpretaci

Nominace : Červánková – Karin Donátová, ZUŠ Ostrov
Ocenění - za interpretaci Další oceněněníLenka Sušaninová, ZŠ a ZUŠ K. Vary - To to zebe – za hravost a přirozenost dětí

Další ocenění:

• Lenka Sušaninová, ZŠ a ZUŠ K. Vary - Hej gorale – za souhru hudby a tance
  • Karin Donátová, ZUŠ Ostrov - Barborky – za prožitek na jevišti
  • Karin Donátová, ZUŠ Ostrov - Červánková – za interpretaci
  • Petra Blau, ZŠ a ZUŠ K. Vary - Divá noc – za choreografii a pravdivou interpretaci dětí (fotografie k dispozici ve FOTOGALERII)
  • Markéta Kuttnerová, ZUŠ Horní Slavkov - O zatoulaném lístečku aneb marnost podzimního zametání - za zvládnutou práci s prostorem
  • Petra Blau, ZŠ a ZUŠ K. Vary - TY ty Ty – za celkovou kompozici a interpretaci
  • Petra Blau, ZŠ a ZUŠ K. Vary -  ... mezi Řád(k)y – za hloubku vyjádření tématu
  • Pavla Šemberová, KLUS ZŠ a ZUŠ K. Vary - Klackové – za chlapáctví
  • Petra Hlavatá, ZUŠ Chodov - Hádej – za práci s dětskou tvořivostí

Ke krásným výkonům a výsledkům blahopřejeme.

Ocenění SCIO 2018 za výborné výsledky