Ve dnech 31. 5. - 2. 6. 2018 se v Klubu kultury v Uherském Hradišti uskutečnilo Ústřední kolo soutěžní přehlídky žáků tanečního oboru ZUŠ, ve kterém se představilo 37 choreografií z celé naší republiky.

Z naší školy se této přehlídky s velikým úspěchem zúčastnily dívky 6. - 7. ročníku ZŠ a ZUŠ - Adéla Hloušková, Johanka Janoušková, Terezie Kašová, Kateřina Kleinerová, Magdaléna Lakatošová a Štěpánka Perutková. Představily zde choreografii Tíha něhy – hudba Maurice Ravel, se kterou získaly od sedmičlenné poroty diplom za vnitřní sílu sdělení a zařazení do kategorie Zlaté pásmo.

Další velmi úspěšnou choreografii s názvem Co je šeptem na hudbu Bohuslava Martinů do Uherského Hradiště přivezly tanečnice 3.- 4. ročníku ZUŠ – Natálie Filová, Adéla Harmannová, Barbara Vlková, Jessica Harazimová,Anna Odvodyová, Veronika Medvědová, Nela Mrázová, Vanessa Burkertová, Lucy Hrdličková. Získaly krásné Stříbrné pásmo.

Blahopřejeme všem dívkám!

Petra Blau a Markéta Odvodyová

Fotografie a diplomy naleznete ve fotogalerii

Omlouváme se, dočasně mimo provoz - výpadek.
Pracujeme na opravě.

Ocenění SCIO 2018 za výborné výsledky