Výsledky a informace o okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na klavír zobrazíte rozkliknutím celého článku.
Fotofrafie naleznete v sekci Fotogalerie, nebo kliknutím SEM.

 

O soutěži

       V pátek 21. 2. na naší škole proběhlo okresní kolo soutěže ZUŠ v oboru klavír. Zúčastnilo se 33 klavíristů ze čtyř ZUŠ okresu Karlovy Vary od nejmenších v 0. kategorii až po nejstarší v 10. kategorii. Všichni soutěžící předvedli v náročné soutěži pěkné výkony a dokázali, že krásné hudbě stojí za to věnovat námahu i svůj volný čas, a za to jim všem děkujeme. Držitelům 1. cen, kteří postupují do krajského kola, přejeme hodně úspěchů a všem bez rozdílu pak mnoho radosti ze hry na klavír.
       Naši školu reprezentovali:
1. kategorie: Karel Budka - 1 cena
                     Eliška Končelová - 2. cena
                     Radka Veselá - 2. cena
2. kategorie: Hana Vejlupková - 1. cena
                     Barbora Šulcová - 2. cena
                     Johana Janoušková - 2. cena
                     Alžběta Dandová - 2. cena
                     Carolina Štuksová - 2. cena
                     Martin Lukeš - 2 cena
3. kategorie: Dominik Roneš - 1. cena
7. kategorie: Adéla Dietlová - 1. cena
8. kategorie: Linda Takieddinová - 1. cena
9. kategorie: Sarah Faridová - 1. cena
                     Anna Štěříková - 2. cena
 
Blahopřejeme! Velký dík patří všem, kteří se podíleli na zajištění bezproblémového  průběhu soutěže.

Za klavírní oddělení Hana Milevová 


 

Výsledková listina  
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír  
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, 21.2.2014  
     
porota:    
Mgr. Věra Müllerová (předs. poroty)  
Milena Bittnerová    
PaedDr. Michal Nedělka  
Mgr. Vojtěch Novák    
MgA. Dana Řeřichová    
     
0. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Waclavová Soňa 1. místo s postupem ZUŠ Ostrov, Irina Širokaja
     
1. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Budka Karel 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Renata Pitrová
Končelová Eliška 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Lydie Potužáková
Zvonařová Tereza 2. místo ZŠ A. Dvořáka K. Vary, Iva Mašková
Hoangová Thuy Quinh Vy 2. místo ZŠ A. Dvořáka K. Vary, Tamara Havlínková
Veselá Radka 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Pavlína Petříková
Šnoblová Magdalena 2. místo ZUŠ Ostrov, Libuše Vilímovská
     
2. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Vejlupková Hana 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Irena Hrbková
Šulcová Barbora 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Hana Milevová
Straková Karolína 2. místo ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, MgA. Eva Pfeifer Kubišová
Janoušková Johana 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Hana Milevová
Dandová Alžběta 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Lydie Potužáková
Štuksová Carolina 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Hana Milevová
Lukeš Martin 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Pavlína Petříková
     
3. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Roneš Dominik 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Renata Pitrová
Šamsutdinova Uma 1. místo s postupem ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, Irina Širokaja
Bajgar Matyáš 1. místo s postupem ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, Jaromíra Jakubcová
Jedynáková Olga 2. místo ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, Irina Širokaja
Rehanslová Aneta 2. místo ZUŠ J. Labitzkého Bečov, Mgr. Petr Pitra
Bednár Adam 2. místo ZŠ A. Dvořáka K. Vary, Tamara Havlínková
     
5. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Kordíková Magdalena 1. místo s postupem ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, MgA. Eva Pfeifer Kubišová
Ong Thi Tran Anh 2. místo ZŠ A. Dvořáka K. Vary, Tamara Havlínková
     
6. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Skalická Tereza 1. místo s postupem ZUŠ A. Dvořáka K. Vary, MgA. Eva Pfeifer Kubišová
Kamarádová Tereza 3. místo ZUŠ Ostrov, Irina Širokaja
     
7. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Pauch Jan 1. místo s postupem ZUŠ Ostrov, Dagmar Tölgová
Dietlová Adéla 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Mgr. Hana Milevová
     
8. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Takieddinová Linda 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Lydie Potužáková
Křížová Zuzana 1. místo s postupem ZUŠ Ostrov, Irina Širokaja
Santrosyan Gaja 2. místo ZŠ A. Dvořáka K. Vary, Tamara Havlínková
     
9. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Faridová Sarah 1. místo s postupem ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Renata Pitrová
Mazurova Anna 1. místo s postupem ZUŠ Ostrov, Irina Širokaja
Štěříková Anna 2. místo ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Renata Pitrová
     
10. kategorie    
Příjmení a jméno: Umístění: Škola:
Krucká Kateřina 1. místo s postupem ZUŠ Ostrov, Irina Širokaja

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

Omlouváme se, dočasně mimo provoz - výpadek.
Pracujeme na opravě.

přímý odkaz zde

mobilní aplikace Bakaláři


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.cz



strava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667)



 stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com