Dne 30. března odjely sbory ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary na další zahraniční výměnný zájezd. Tentokrát se týkal staršího sboru Zvonek a našeho nového Chlapeckého sboru. V krásném německém městě Wiesbaden jsme strávili tři dny, během nichž nás čekala tři vystoupení. Prvním byl koncert pro školu, v které působí německý sbor. Dále jsme zpívali při bohoslužbě v nádherném kostele sv. Bonifáce a na závěr nás čekal slavnostní koncert na městské radnici. Na něm vystoupil nejen český a německý sbor, ale také sólistky na klarinet a flétnu z naší školy. Celý výměnný pobyt se velice vydařil a děti si z něj odvezly spoustu zážitků a nových zkušeností. Rádi bychom poděkovali Městu Karlovy Vary za poskytnutou dotaci, která nám umožnila cestu uskutečnit.

Mgr. Miroslava Lendělová

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

zsazus.bakalari.cz

mobilní aplikace stahujte z Google Play / App Store


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com