Dne 21. 3. se zúčastnil sbor Zvoneček krajské přehlídky školních pěveckých sborů. Tento sbor navštěvují děti čtvrtých a pátých tříd. Ve školním roce 2013/2014 se přehlídka pro náš kraj konala v kulturním domě v Horním Slavkově. Přehlídka byla rozdělena do dvou kategorií. V té mladší s naším sborem soutěžil ještě sbor z Mariánských Lázní, Chebu a Kraslic. V té starší byl sbor z Mariánských Lázní. V porotě zasedlo pět významných sbormistrů z celé České republiky. Postoupit ale mohl pouze jeden sbor. A tím nejlepším se stal díky výbornému pěveckému výkonu právě náš Zvoneček. Všechny děti měly velikou radost. Postup jsme získali také před třemi lety, ale kvůli zájezdu do Švédska jsme ho museli přenechat jinému sboru.

Do Uničova u Olomouce jsme odjeli 23. března 2014. Zde už jsme měli šanci slyšet šestnáct výborných sborů z celé České republiky. Myslím, že hlavně pro děti to byla výborná zkušenost. Zazpívali jsme si na samotné přehlídce, všechny sbory se sešly na náměstí, kde zazněly tři společně nacvičené písně a vrcholem byl slavnostní přehlídkový koncert. Zde každý sbor zazpíval jednu píseň a získal nějaké zvláštní ocenění. Náš sbor ocenila významná porota myslím tím nejkrásnějším - za výbornou hlasovou kulturu. Tato akce byla finančně podpořena Statutárním městem Karlovy Vary.

 

Moc si tohoto ocenění vážím a doufám, že i nadále se nám bude takto dařit.

 

Mgr. M. Lendělová

 

Další fotografie naleznete ve FOTOGALERII.

 

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

zsazus.bakalari.cz

mobilní aplikace stahujte z Google Play / App Store


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com