Výsledky soutěže v sólovém a komorním zpěvu ZUŠ - Krajsého kola.

Sólový zpěv:
Kategorie: Umístění: Soutěžící: Škola:
0      
  1. Hagarová, Natálie ZUŠ R. Schumanna Aš
  1. Sulková, Anežka ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  1. Lieblová, Eliška ZUŠ Horní Slavkov
  1. Petr, Štěpán ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Lelková, Barbora ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Hoblová, Tereza ZUŠ J. Jindřicha Cheb
  2. Přiklopil, Vojtěch ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Heráková, Nikola ZUŠ Sokolov
  2. Seehák, Ondřej ZUŠ Kraslice
  3. Meruňková, Tereza ZUŠ Nejdek
  3. Tumpachová, Eliška ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  3. Sekotová, Kristýna ZUŠ Nejdek
  3. Stibůrková, Karolína ZUŠ Kraslice
1      
  1. Dubová, Ema ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  1. Vaník, Vít ZUŠ F. Chopina M. Lázně
  1. Votoček, Oliver ZUŠ Kraslice
  2. Mikešová, Kateřina ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Hlávková, Barbora ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Vlčková, Klára ZUŠ Kraslice
  3. Šimonková, Terezie ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
2      
  1. Lihlová, Kristýna ZUŠ Kraslice
  2. Nevečeřalová, Michaela ZUŠ Kraslice
  3. Šesták, Martin ZUŠ F. Chopina M. Lázně
  3. Kleinová, Pavlína ZUŠ Sokolov
  3. Drexlerová, Adéla ZUŠ F. Chopina M. Lázně
3      
  1. s postupem Švejnohová, Zora ZUŠ F. Chopina M. Lázně
  2. Vášová, Kristýna ZUŠ Horní Slavkov
  2. Siváková, Eliška ZUŠ Kraslice
  2. Přiklopilová, Barbora ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  3. Šreinová, Lucie ZUŠ Horní Slavkov
4      
  1. s postupem Žišková, Karolína ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  2. Hoblová, Sára ZUŠ J. Jindřicha Cheb
  2. Kukal, Jan ZUŠ Kraslice
  2. Dlesková, Dana ZUŠ Sokolov
  2. Springlová, Zuzana ZUŠ Sokolov
5A      
  1. s postupem Tomiová, Izabela ZUŠ F. Chopina M. Lázně
  2. Trsová, Veronika ZUŠ A. Dvořáka
5B      
  2. Oravec, Dominik ZUŠ R. Schumanna Aš
6A      
  2. Přikrylová, Hana ZUŠ F. Chopina M. Lázně
6B      
  2. Tůma, Štěpán ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
7A      
  2. Coubalová, Jana ZUŠ A. Dvořáka
7B      
  2. Hargreaves, Erika ZUŠ Nejdek
9A      
  1. s postupem Vajrychová, Denisa ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
  1. s postupem Šebková, Lucie ZUŠ Kraslice
  2. Čapková, Pavla ZUŠ Sokolov
10A      
  1. s postupem Kyselová, Marie ZUŠ Kraslice
 
Komorní Zpěv:
Kategorie: Umístění: Soutěžící: Škola:
1      
  2. Petr Lukáš (11 let)
Petr Štěpán (8 let)
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15, Karlovy Vary
2      
  1. s postupem Přikrylová Hana (16 let)
Tomiová Izabela (15 let)
ZUŠ Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, Ibsenova 87, Mariánské Lázně
  2. Přiklopilová Barbora (12 let)
Žišková Karolína (11 let)
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15, Karlovy Vary
  3. Hoblová Sára (13 let)
Slanina Vítek (11 let)
ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, Cheb
3      
  1. s postupem Léblová Andrea (19 let)
Štolová Michaela (18 let)
Naglaková Barbora (18 let)
ZUŠ Sokolov, Staré náměstí 37, Sokolov
  2. Poslední Marie (14 let)
Metelková Aneta (18 let)
ZUŠ Kraslice, Pohraniční stráže 67, Kraslice
4      
  1. s postupem Kyselová Marie (22 let)
Roková Kateřina (19 let)
Metelková Aneta (18 let)
ZUŠ Kraslice, Pohraniční stráže 67, Kraslice

 

Porota:

Jiří Fuchs - předs. poroty

Gabriela Pechmannová

Hana Sýkorová - Spinetová

Václava Veselá

Iva Volavá

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

Omlouváme se, dočasně mimo provoz - výpadek.
Pracujeme na opravě.

přímý odkaz zde

mobilní aplikace Bakaláři


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.cz



strava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667)



 stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com